Producent Domów Drewnianych, firma SENDOM.

Firma Sendom – domy drewniane jest producentem domów drewnianych, który na przełomie lat dobrze zakorzenił się na rodzimym rynku. Swoje doświadczenie w budowie domów drewnianych zdobywaliśmy, jako rodzinna firma, stale poszerzając swoją ofertę.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku branży budowlanej nieustannie ulepszamy swój produkt, stosując nowe rozwiązania technologiczne. Produkujemy wysokiej jakości ekologiczne domy energooszczędne w konstrukcji szkieletowej, a wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu, tak aby każdy mógł zbudować z nami dom swoich marzeń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta na terenie naszej firmy zbudowaliśmy drewniane domy pokazowe, aby każdy klient mógł bliżej zapoznać się z technologią, charakterystyką naszych domów i ich jakością. Ponadto posiadamy też punkty ekspozycyjne na terenie Polski – w Warszawie i Sucominie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, dzięki której szybko i tanio można u nas zrealizować swoje marzenia o posiadaniu własnego, przytulnego domu.

Dlaczego my


 

Wyszukaj swój dom

Metraż m2
Cena od do tys. zł
szukaj

 

Znajdź swój wymarzony dom

 

A może szukasz?

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.