Domy modelowe i realizacje

Odwiedź nasze domy modelowe - zobacz jak prezentują się z bliska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta na terenie naszej firmy zbudowaliśmy 3 domy pokazowe o różnej powierzchni użytkowej, aby każdy klient mógł bliżej zapoznać się z technologią, charakterystyką naszych domów i ich jakością.

Posiadamy też punkty ekspozycyjne na terenie Polski – w Kroczewie (droga nr.7 wyjazd z Warszawy w kierunku Płońska) i Sucuminie (przy trasie nr.22 pomiędzy Starogardem Gdańskim, a Chojnicami).


Wybierz Model Domu Który Szukasz

DWOREK KASZUBSKI MAŁY | WIESŁAWA | ANDRZEJ | SIMPLE LINE | MODERN

Drewniane domy na mapie - SenDOM    

Domy pokazowe

83-430 Stara Kiszewa
Partyzantów 10 c (siedziba firmy)

Wiesława I

Ustronie gm. Zgierz

 

Wiesława I

Różewo gm. Wałcz

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Dankowo gm. Kwidzyn

 

Janek II

Młyńsk gm. Kaliska

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Świerklany

 

Wiesława I

Brzeziny gm. Halinów

Janek II z garażem

Zaździerz gm. Łąck

 

Wiesława I

Harsz gm. Pozezdrze

Janek II

Gorzewo gm. Gostynin

 

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Klarów gm. Milejów

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Miłowo gm. Przywidz

 

Agnieszka XI

Połczyno gm. Puck

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Otomin gm. Kolbudy

 

Wiesława I

Stara Kiszewa

Dworek Kaszubski Mały VIII

Karwia gm. Władysławowo

 

Wiesława I

Brzeziniec gm. Dębina Kaszubska

Agnieszka (indywidualne przeróbki)

Samociążek gm. Koronowo

 

Wiktor I

Wycinki gm. Osiek

Agnieszka V

Janki gm. Somianka

 

Agnieszka II z garażem

Pręgowo gm. Kolbudy

Agnieszka VIII

Kokoszkowy gm. Starogard Gdański

 

Agnieszka XV

Tarchalice gm. Wołów

Dworek Kaszubski Duży

Grabówiec gm. Pułtusk

 

Dworek Kaszubski Mały II

Gulczewo gm. Wyszków

Dworek Kaszubski Mały II

Anieliny gm. Sadki

 

Dworek Kaszubski Mały VIII

Marksewo gm. Szczytno

Dworek Kaszubski Średni z garażem

Szpęgawa gm. Tczew

 

Janek I

Strubiny gm. Zakroczym

 

Modern II + Energo Plus

Rudna gm. Krzeszyce

Modern I Standard

Charzykowy gm. Człuchów

 

Janek II z garażem

Osiek k. Koszalina

Dworek Kaszubski Mały

Lublewo Gdańskie gm. Kolbudy

 

Dworek Kaszubski Mały VIII

Łapino ul. Wołodyjowskiego gm. Kolbudy

Dworek Kaszubski Mały I

Nekielka gm. Nekla

 

Wiesława 7x7 m

Grabówko gm. Nowa Karczma

Karol I

Czarna Średnia gm. Grodzisk

 

Wiesława I

Dargocice gm. Gościno

Wiesława III

Skoki

 

Dworek Kaszubski Mały II

Nosy gm. Tarczyn

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Ołtarze Gołacze gm. Nur

 

Wiktor I

Pinczyn gm. Zblewo

Wiesława I

Borek gm. Sulęczyno

 

Projekt indywidualny

Janówek Drugi gm. Jabłonna

Projekt indywidualny

Bogaczewo gm. Morąg

 

Wiesława IV

Bartosze gm. Ełk

Franek 12x8m

Piastowo gm. Milejewo

 

Agnieszka II z garażem

Boroszewo gm. Tczew

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Kłębowiec gm. Wałcz

 

Dworek kaszubski Mały VIII

Kalisz Kościerski gm. Dziemiany

Janek II

Marózek gm. Olsztynek

 

Wiesława I

Nadole gm. Gniewino

Janek II

Okoninki gm. Kaliska

 

Janek II

Męcikał gm. Brusy

Wiesława I

Konarzyny gm. Stara Kiszewa

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Łąkie gm. Lipnica

Janek II

Jogatowo gm. Pruszcz Gdański

 

Projekt indywidualny

Junoszyno gm. Stegna

Janek II

Augustowo gm. Sulęczyno

 

Wiesława I

Olpuch gm. Stara Kiszewa

Anna I

Mierzeszyn gm. Trąbki Wielkie

 

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Żywki gm. Kruklanki

Janek II

Wiele gm. Karsin

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Stojkowo gm. Dygowo

Wiesława I

Gołubie gm. Stężyca

 

Wiesława V

Mieroszyno gm. Puck

Agnieszka V

Bartoszylas gm. Stara Kiszewa

 

Karol I

Sikory gm. Wieliszew

Janek II z garażem

Lisewiec gm. Kolbudy

 

Wiesława 8x7 (indywidualne przeróbki)

Nowe Bielice gm. Biesiekiesz

Projekt indywidualny

Gdańsk Kokoszki

 

Wiesława I

Podgórzyn gm. Podgórzyn

Agnieszka VIII

Marcinkowo gm. Purda

 

Wiesława I

Radacz gm. Borne Sulinowo

Dworek Kaszubski Mały II

Mały Bukowiec gm. Zblewo

 

Wiesława I

Gostomie gm. Kościerzyna

Andrzej I

Wólka Szczawińska gm. Nowe Miasto

 

Dworek Kaszubski Mały II

Matyldów gm. Łąck

Anna I

Porost gm. Bobolice

 

Wiktor I

Lutom gm. Sieraków

Projekt indywidualny

Chrztowo gm. Liniewo

 

Janek II

Łomianki

Agnieszka II z garażem

Samociążek gm. Koronowo

 

Agnieszka 8x7 (indywidualne przeróbki)

Raduń gm. Dziemiany

Andrzej I

Lipienki gm. Jeżewo

 

Wiesława I

Wiele

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Lutomiersk Wrząca gm. Lutomiersk

 

Wiesława I

Jackowo gm. Choczewo

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Otomin gm. Kolbudy

 

Agnieszka II z garażem

Człuchów

Agnieszka V

Młyńsk gm. Kaliska

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Smołdzino gm. Przodkowo

Janek II

Susz

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Przymuszewo

Dworek Kaszubski mały VIII

Cis gm. Zblewo

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Stegna

Wiesława III

Kopalino gm. Choczewo

 

MODERN II

Człuchów

Projekt indywidualny

Kąty Rybackie gm. Stegna

 

Janek II

Tryszczyn gm. Koronowo

Janek I

Grabniak gm. Urszulin

 

Dworek Kaszubski Mały V

Żukowo

Dworek Kaszubski mały V

Nowe Polaszki gm. Stara Kiszewa

 

Wiesława IV

Coniew gm. Góra Kalwaria

Andrzej I

Śluza gm. Lipusz

 

Janek II

Poznań/Skórzewo

Dworek Kaszubski Mały V

Nieżywięć gm. Człuchów

 

Agnieszka III

Stare Kjekuty gm. Szczytno v

Wiesława I

Henryszew gm. Jaktorów

 

Agnieszka II z garażem

Jantar gm. Stegna

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Bielkowo gm. Kobylanka

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Nowa Ruda

Projekt indywidualny

Gdańsk

 

Dworek Kaszubski Średni (indywidualne przeróbki)

Miodary gm. Dobroszyce

Wiesława I

Grudna gm. Miedzichowo

 

Janek II

Borkowo gm. Żukowo

Janek II

Grzybek gm. Osie

 

Dworek Kaszubski Mały I

Osiek Nad Wisłą gm. Obrowo

Filip I

Kokoszkowy gm. Starogard Gdański

 

Wiesława I

Sekłak gm. Korytnica

Wiesława II

Kleszczyniec gm. Czarna Dąbrówka

 

Filip I

Kokoszkowy gm. Starogard Gdański

Wiesława I

Sekłak gm. Korytnica

 

Wiesława II

Kleszczyniec gm. Czarna Dąbrówka

Wiesława I

Łukta gm. Łukta

 

Janek II

Trzebiechowo gm. Osiek

Dworek Kaszubski Mały I

Borkowo gm. Żukowo

 

Wiesława III

Stegna

Agnieszka IX

Szenajda gm. Kościerzyna

 

Wiesława 8x7 (indywidualne przeróbki)

Pogódki gm. Skarszewy

Janek II

Rodzone gm. Lubawa

 

Dworek Kaszubski Mały I

Jagatowo gm. Pruszcz Gdański

Dworek Kaszubski Mały II

Koszalin

 

Wiesława III

Prokowo gm. Kartuzy

Janek II

Olpuch gm. Stara Kiszewa

 

Agnieszka II z garażem

Trąbki Wielkie

Dworek Kaszubski Mały V

Kłębowo gm. Lidzbark Warmiński

 

Agnieszka XV

Świnice gm. Świnice Warckie

Agnieszka XV

Zakrzówek Szlachecki gm. Ładzice

 

Agnieszka XV

Tarchalice gm. Wołów

Janek II

Rajkowy gm. Pelplin

 

Dworek Kaszubski Mały V

Mezowo gm. Kartuzy

Dworek Kaszubski Mały II

Kębliny gm. Zgierz

 

Dworek Kaszubski Mały II

Nekielka gm. Nekla

Wiesława I

Wierzchucino gm. Krokowa

 

Wiesława III

Komornica gm. Wieliszew

Projekt indywidualny

Konarzyny gm. Stara Kiszewa

 

Franek I

Łyskowo gm. Gostycyn

Agnieszka II z garażem

Świecie nad Osą

 

Janek II z garażem

Prabuty

Wiesława IV

Radoszewice gm. Babiak

 

Dworek Kaszubski Mały II

Mikołajki gm. Mikołajki

Wiesława powiększona 8x7m

Gołubie gm. Stężyca

 

Wiesława III

Janopole gm. Nowe Miasto

Wiesława VI

Łężyczki gm. Chrzypsko Wielkie

 

Projekt indywidualny

Zgorzałe gm. Stężyca

Karol I

Gdańsk (ogródki działkowe)

 

Franek I

Chwaszczyno

Franek I

Łyskowo gm. Gostycyn

 

Janek II

Pęckowo gm. Drawsko

Modern II

Łódź

 

Agnieszka II z garażem

Konarzyny gm. Stara Kiszewa

Agnieszka IX

Stary Gieląd gm. Sorkwity

 

Janek II z garażem

Łąkie gm. Skąpe

Janek II z garażem

Osiek gm. Osiek

 

Dworek Kaszubski Średni IV

Charzykowy gm. Chojnice

Dworek Kaszubski Mały II

Węgój gm. Biskupiec

 

Wiesława powiększona 8x7 m

Rosanów gm. Zgierz

Wiesława I

Sznurki gmina Chmielno

 

Dworek Kaszubski Mały I

Zielona Wieś gmina Nowa Karczma

Dworek Kaszubski Mały VIII

Lasocin gmina Brochów

 

MODERN I

Rąbień gmina Aleksandrów Łódzki

Dworek Kaszubski Średni IV

Koniaków gmina Istebna

 

Agnieszka I

Borzestowska Huta gmina Chmielno

Modern II

Ryki gmina Ryki

 

Agnieszka 8x7

Batowo gmina Lipiany

Wiesława IV

Skrzydłówko gmina Nowa Karczma

 

Andrzej I

Męcikał gmina Brusy

Dworek Kaszubski Mały II

Gowino gmina Wejherowo

 

Wiesława I

Taczów gmina Trzebnica

Dworek Kaszubski Średni II (prace wykończeniowe)

Borkowo gmina Pruszcz Gdański

 

Agnieszka I

Gołuchowice gmina Skawina

MODERN II

Niestępowo gmina Żukowo

 

Agnieszka II

Borowy Młyn gmina Lipnica

Modern I + Energo Plus (Zrealizowany)

Gdańsk

 

Modern I

Gdańsk

Agnieszka VIII z garażem

Gromadzin gm. Przywidz

 

Agnieszka IX

Kazub gm. Kaliska

Agnieszka IX

Grądy gm. Leszno

 

Dworek Kaszubski Średni I

Bobolin gm. Kołbaskowo

Dworek Kaszubski Mały I

Otomin gm. Kolbudy

 

Dworek Kaszubski Mały V

Koźlice gm. Rudna

Dworek Kaszubski Mały I

Mirosławiec gm. Mirosławiec

 

Dworek Kaszubski Mały II

Kozłówka gm. Kamionka

Dworek Kaszubski Mały VI

Lubkowo gm. Krokowa

 

Dworek Kaszubski Mały III

Czeska Wieś gm. Olszanka

Wiesława 8x6

Czapielsk gm. Kolbudy

 

Projekt indywidualny

Kolnik gm. Pszczółki

Janek II

Kolbudy gm. Kolbudy

 

Wiesława I

Człuchów ul. Hubala

Janek I

Człuchów

 

Janek II

Pręgowo gm. Kolbudy

Andrzej I

Smołdzino gm. Przodkowo

 

Andrzej I

Szteklin gm. Lubichowo

Agnieszka III

Ostrzyce gm. Somonino

 

Agnieszka III

Sulęczyno gm. Sulęczyno

Dworek Kaszubski Mały VII

Miszewko gm. Żukowo

 

Dworek Kaszubski Mały II

Rokitnica gm. Skąpe

Dworek Kaszubski Mały III

Komarno gm. Janowice Wielkie

 

Dworek Kaszubski Mały II

Bielkówko gm. Kolbudy
Studzienna

MODERN II Standard

Kobiałka gmina Warszawa

 

MODERN II Energo Plus

Chojniczki gmina Chojnice

MODERN II Energo Plus

Kwidzyn

 

Filip II z ogrodem zimowym

Dębina Nowy Staw

 

Agnieszka V z garażem

Pelplin

Agnieszka IX

Michalin gm. Przywidz

 

Agnieszka V

Straduń gmina Trzcianka

Dworek Kaszubski Mały VIII

Ełganowo gm. Trąbki Wielkie

 

Dworek Kaszubski Mały VIII

Sierakowice Lewe gmina Skierniewice

Dworek Kaszubski Mały II

Zdwórz gmina Łąck

 

Dworek Kaszubski Mały I

Rakowiec gmina Kwidzyn

Dworek Kaszubski Mały I

Polnica gmina Człuchów

 

Dworek Kaszubski Mały II

Piaseczno gmina Wielgie

Dworek Kaszubski Mały V

Przedmoście gmina Środa Śląska

 

Dworek Kaszubski Średni IV

Nowiny gmina Przechlewo

Wiesława III

Pilchy gmina Pisz

 

Wiesława IV

Lipy gmina Stara Kiszewa

Wiesława II

Smołdziński Las gmina Smołdzino

 

Wiesława I

Lasówka gmina Bystrzyca Kłodzka

Wiesława I

Ogonki gmina Sulęczyno

 

Franek I

Jarandowo gmina Lidzbark Warmiński

Janek II

Ostrzyce gm. Somonino

 

Janek II

Swochowie gmina Słupsk

Janek I

Samociążek gmina Koronowo

 

MODERN II Energo

Skowarcz gmina Pszczółki

Andrzej I

Osiny gmina Nowe

 

Andrzej II

Wola Drzewiecka gmina Lipce Reymontowskie

Karol I

Czapielsk gmina Kolbudy

 

Karol I

Bledzewo gmina Sierpc

Janek II

Księginice gmina Miękina

 

Agnieszka XI

Skorupki gmina Giżycko

Agnieszka V

Wądzyn gmina Bobrowo

 

Agnieszka I

Dębówiec gmina Gniezno

Dworek Kaszubski Mały V

Szklary Dolne gmina Chocianów

 

Dworek Kaszubski Mały VIII

Rajkowy gmina Pelplin

Dworek Kaszubski Mały V

Bartkowa Posada Gmina Gródek nad Dunajcem

 

Dworek Kaszubski Mały VIII

Bydlino Gmina Słupsk

Dworek Kaszubski Mały II

Głębock gmina Podgórzyn

 

Dworek Kaszubski Średni II

Hopowo gmina Somonino

Dworek Kaszubski Mały I

Bogaczewo gmina Giżycko

 

Dworek Kaszubski Mały II

Murowaniec gmina Białe Błota

Dworek Kaszubski Średni I

Śliwiny gmina Tczew

 

Dworek Kaszubski Mały V

Chorowice gmina Mogilany

Wiesława I

Zielony Dwór gmina Parchowo

 

Wiesława II

Budczyce gmina Zawonia

Wiesława

Leśniewo gmina Puck

 

Wiesława 8x7m

Radachówka gmina Kołbiel

Wiesława 8x7m

Gołubie gmina stężyca

 

Projekt indywidualny

Wiślinka gmina Gdańsk

Projekt indywidualny

Kąty Rybackie gmina Kąty Rybackie

 

Projekt indywidualny

Żywiec gmina Żywiec

Janek II

Płociczno gmina Kaliska

 

Janek II

Tłustoręby gmina Niemodlin

Janek II z garażem

Dąbrowa Miszewska gmina Żukowo

 

Agnieszka XI

Czechowice-Dziedzice

Agnieszka IX

Przytarnia gdmina Karsin

 

Wiesława 8x7m

Chrztowo gmina Liniewo

Agnieszka XI

Gościno gmina Gościno

 

Dworek Kaszubski Mały I

Pszczółki gmina Pszczółki

Dworek Kaszubski mały II

Psarskie gmina Pniewy

 

Dworek Kaszubski Średni I

Jantar gmina Stegna

Dworek Kaszubski Mały II

Wyszków gmina Wyszków

 

Wiesława III

Ciechanów gmina Ciechanów

Wiesława 8x7m

Kłączno gmina Studzienice

 

Wiesława I

Wisełka gmina Wolin

Wiesława III

Stężyca gmina Stęzyca

 

Wiesława 8x7m

Wistki gmina Wistki

Wiesława 8x7m

Kamionna gmina Łochów

 

Janek II

Swarożyn gmina Tczew

Janek II

Bieszkowice gmina Wejherowo

 

Janek II

Dalki gmina Gniezno

MODERN I

Tłokinia Wielka gmina Opatówek

 

MODERN I

Gdańsk Kowale gmina Gdańsk

MODERN II

Łąck gmina Łąck

 

MODERN II

Bydgoszcz

MODERN II

Marksewo gmina Szczytno

 

Wiktor I

Wielki Podleś gmina Kościerzyna

Karol I

Chwaszczyno gmina Żukowo

 

Andrzej I

Pierszczewko gmina Stężyca

Agnieszka XV

Nasy gmina Biskupiec

 

Agnieszka IX

Rybaki gmina Somonino

Agnieszka XV

Zaborowo gmina Naruszewo

 

Agnieszka XIII

Rymań gmina Rymań

Wiesława I

Sztutowo gmina Sztutowo

 

Agnieszka XV

Michałów gmina Klembów

Filip II

Czaple gmina Żukowo

 

Karol I

80-462 Gdańsk

Dworek Kaszubski Mały II

Bieszkowice

 

Filip V

Rydzewo gmina Miłki

Karol I

Mermet gmina Lubichowo

 

Andrzej I

Kłodno gmina Sulęczyno

Dworek Kaszubski Mały V

Księginice gmina Kobierzyce

 

Agnieszka III

Gołębiewo gmina Trąbki Wielkie

Agnieszka II

Chrztowo gmina Liniewo

 

Andrzej I

Marcinkowo gmina Purda

Agnieszka V

Karczewo gmina Kiszkowo

 

Agnieszka V

Sielsko gmina Węgorzyno

Agnieszka II z garażem

Grabówko gmina Liniewo

 

Dworek Kaszubski Mały II

Górzno gmina Górzno

Janek II

Czarnisz gmina Brusy

 

Wiesława III

Gołubie gmina Stężyca

Projekt indywidualny (4szt.)

Pierszczewo gmina Stężyca

 

Franek I

Borsuki Kolnia gmina Zatory

Janek II

Garczyn gm.Kościerzyna

 

Janek II

Skowarcz gm.Pszczółki

Projekt indywidualny

Wiślinka gm. Pruszcz Gdański

 

Projekt indywidualny

Staniewo gm. Reszel

Projekt indywidualny

Zielona Wieś gm. Nowa Karczma

 

Wiesława III

Zajezierze gm. Chmielno

Wiesława VIII

Bolmin-Milechowy gmina Chęciny

 

Wiesława 8x7m

Kamionna gmina Międzychód

Wiesława I

Główka gmina Śliwice

 

Wiesława III

Gołubie gmina Stężyca

Wiesława III

Dąbrówka gmina Rzewnie

 

Dworek Kaszubski Mały V

Zwierzyn gmina Zwierzyn

Dworek Kaszubski Mały VIII

Łąkie gmina Lipka

 

Dworek Kaszubski Mały VI

Sokolec gmina Nowa Ruda

Dworek Kaszubski Średni V

Strzygi gmina Osiek

 

Dworek Kaszubski Mały I

Borek gmina Sulęczyno

Andrzej I

Wipsowo gmina Barczewo

 

Dworek Kaszubski Mały V

Gogolewo gmina Marianowo

Dworek Kaszubski Mały III

Stegna gmina Stegna

 

Janek II

Mrzezino gmina Puck

Agnieszka IX

Gołubie gmina Stężyca

 

Agnieszka XV

Zielonowo gmina Stawiguda

Dworek Kaszubski mały V

Brzóze Małe gmina Rzewnie

 

Agnieszka XI

Męcikał gmina Brusy

Dworek Kaszubski mały V

Konarzyny gmina Stara Kiszewa

 

MODERN II

Siedmiorogów pierwszy gmina Borek Wielkopolski

Janek I z garażem

Ostrołęka gm. Ostrołęka

 

Janek II

Zatom gmina Międzychód

Wiesława III

Słajszewo gm. Choczewo

 

Agnieszka II z garażem

Wola Batorska gmina Niepołomice

Wiesława 8x7m

Połchowo gmina Kamień Pomorski

 

Dworek Kaszubski Duży I

Rekowo gmina Bytów

Wiesława I

Kozia Góra gmina Przywidz

 

Dworek Kaszubski Mały I

Grabówka gmina Milicz

Wiesława I

Dzierzków gmina Dobromierz

 

Wiesława III

Przesieka gmina Podgórzyn

Dworek Kaszubski Średni IV

Maków Mazowiecki gmina Maków Mazowiecki

 

Dworek Kaszubski Mały V

Zwierzyn gmina Zwierzyn

Dworek Kaszubski Mały V

Gulczewo gmina Wyszków

 

Dworek Kaszubski Średni V

Głobino gmina Słupsk

Dworek Kaszubski Mały VIII

Duża Kolonia gmina Czersk

 

Andrzej I

Trepki gmina Brzozie

Dworek Kaszubski Mały II

Racławice Małe gmina Żórawina

 

Dworek Kaszubski Mały I

Gościno gmina Gościno

Dworek Kaszubski Mały VI

Sokolec gmina Nowa Ruda

 

Dworek Kaszubski Średni V

Strzygi gmina Osiek

Dworek Kaszubski Mały VII

Lipusz gmina Lipusz

 

Dworek Kaszubski Mały II

Kozia Wola gmina Zakrzew

Dworek Kaszubski Mały VII

Wocławy gmina Cedry Wielkie

 

Dworek Kaszubski Mały V

Brzóze Małe gmina Rzewnie

Dworek Kaszubski Mały VIII

Tatynia gmina Police

 

Agnieszka VI

Tkaczewska Góra gmina Parzęczew

Wiesława 8x7m

Dunajki gmina Kaliska

 

Agnieszka IX

Stegna gmina Stegna

Agnieszka IX

Komorówko gmina Rakoniewice

 

Agnieszka II z garażem

Borzęcin gmina Pruszcz Gdański

Agnieszka III

Ludwichowo gmina Cekcyn

 

Agnieszka V

Osiecznica gmina Osiecznica

Agnieszka XV

Żerdno gmina Czaplinek

 

Agnieszka III

Zdunowice gmina Sulęczyno

Wiktor I

Komorówko gmina Rakoniewice

 

Filip I

Klępiny gmina Trąbki Wielkie

MODERN II

Siedlce gmina Siedlce

 

Dworek Kaszubski Mały II

Komórki gmina Daleszyce

Dworek Kaszubski Średni I

Prądnik gmina Myślibórz

 

Agnieszka III

Ryjewo gmina Ryjewo

Agnieszka VIII

Przyjaźń gmina Żukowo

 

Agnieszka IX

Orzyny gmina Dźwierzyny

Andrzej I

Zastań gmina Wolin

 

Simple Line

Brzezin gmina Pyrzyce

Simple Line

Borne Lulinowo

 

Simple Line

Skoki gmina Skoki

Simple Line

Bytów gmina Bytów

 

Simple Line

Kokoszkowy gmina Starogard Gdański

Simple Line

Kolbudy gmina Kolbudy

 

Simple Line

Luboszyce gmina Łubniany

Simple Line

Lipowo gmina Wiązownia

 

Simple Line

Bartąg gmina Stawigóra

Simple Line

Sztumskie Pole gmina Sztum

 

Simple Line

Rytel gmina Rytel

Simple Line

Kamierowo gmina Skarszewy

 

Simple Line

Kobylepole gmina Poznań

Simple Line

Rakowo gmina Szczuczyn

 

Simple Line

Rynek gmina Grodziczno

Simple Line

Rynek gmina Grodziczno

 

Simple Line

Maks gmina Chmielno

Simple Line

Mosty gmina Kosakowo

 

Simple Line

Niestępowo gmina Żukowo

Simple Line

Karpacz, Gmina Karpacz

 

Simple Line

Ćmińsk gmina Miedziana Góra

Simple Line

Tuchola gmina Tuchola

 

Simple Line

Pólka-Raciąż gmina Raciąż

Simple Line

Żukowo gmina Żukowo

 

Simple Line

Olszewnica Stara gmina Wieliszew

Simple Line

Krośniewice gmina Krośniewice

 

Simple Line

Trzcińsk gmina Starogard Gdański

Simple Line

Grabina gmina Łąck

 

Simple Line

Kamieńczyk gmina Wyszków

Simple Line

Gościnino gmina Wejherowo

 

Simple Line

Skarszewy gmina Skarszewy

Simple Line

Żółtnica gmina Szczecinek

 

Simple Line

Dziećmierów gmina Baborów

Simple Line

Gdynia gmina Gdynia

 

Simple Line

Nowy Jasiniec gmina Koronowo

Simple Line

Kościerzyna Wybudowanie gmina Kościerzyna

 

Simple Line

Przyjaźń gmina Żukowo

Simple Line

Huta gmina Koronowo

 

Simple Line

Międzylesie gmina Ostróda

Dworek Kaszubski Mały II ( stawiamy stan surowy )

Dobromierz gmina Dobromierz

 

Dworek Kaszubski Średni I

Rogóźnia gmina Ostrów Mazowiecki

Andrzej I ( trwają prace wykończeniowe)

Sikory gmina Wieliszew

 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Stara Kiszewa, Bartoszylas

                 

Agnieszka I

Stara Kiszewa, Bartoszylas

                 
 

Anna (indywidualne przeróbki)

Stara Kiszewa, Bartoszylas

                             

Andrzej (indywidualne przeróbki)

Stara Kiszewa, Bartoszylas

                       
 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Tczewskie Łąki

                 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Elbląg

                 
 

Projekt indywidualny

Elbląg

Filip (indywidualne przeróbki)

Malbork

                                         
 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Pelplin

                 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Mikoszewo

                 
 

Anna (indywidualne przeróbki)

Mikoszewo

                             

Wiesława I

Gdańsk Osowa

                             
 

Andrzej (indywidualne przeróbki)

Ustronie Morskie

                       

Projekt indywidualny

Ustronie Morskie

 

Agnieszka III

Olpuch

                 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Chwaszczyno

                 
 

Agnieszka I

Miastków Kościelny

                 

Agnieszka (indywidualne przeróbki)

Biskupiec

                 
 

Projekt indywidualny

Grudziądz

Filip (indywidualne przeróbki)

Słubice

                                         
 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Ligota Wielka

                                               
 

Projekt indywidualny

Suchy Dąb

Andrzej (indywidualne przeróbki)

Skarszewy

                       
 

Dworek Kaszubski (indywidualne przeróbki)

Gdynia Oksywie

                 

Janek (indywidualne przeróbki)

Kroczewo

                 
 
     

Wiesława I

Marianów k. Radzymina

                             
 

Projekt indywidualny - Restauracja

Elbląg

Wiesława I

Grabówko

 

Ekspozycja

Kroczewo przy trasie Warszawa - Gdańsk

 

Franek

Sucumin przy trasie Zblewo - Starogard Gdański

Wiesława I

Bobowo gm. Bobowo

 

Andrzej I

78-131 Dźwirzyno gm. Kołobrzeg

Agnieszka II z garażem

Jeleńska Huta gm. Szemud

 

Filip III

Studzianki gm. Wasilków

Wiesława I z garażem

Kłodno gm. Sulęczyno

 

Projekt indywidualny

Pelplin

Wiesława I

Warchały gm. Jedwabno

 

Wiesława I

Łąkie gm. Lipnica

Agnieszka II z garażem

Trutnowy gm. Cedry Wielkie

 

Wiesława I

Borzechowo gm. Zblewo

Janek II

Bożenkowo gm. Osielsko

 

Wiesława (indywidualne przeróbki)

Ząbrsko Górne gm. Przywidz

Wiesława (indywidualne przeróbki)

Borzechowo gm. Zblewo

 

Anna I

Konarzyny gm. Stara Kiszewa

Agnieszka II z garażem

Gołubie gm. Stężyca

 

Janek II z garażem

Jabłowo gm. Starogard Gdański

Projekt indywidualny

Linowiec gm. Starogard Gdański

 

Wiesława I

Lipienki gm. Jeżewo

Agnieszka (indywidualne przeróbki)

Chrztowo gm. Liniewo

 

Wiesława I

Jeżyce gm. Darłowo

Janek II

Miłuki gm. Pasyn

 

Wiesława I

Szczodrowo gm. Skarszewy

Karol I

Łubiana gm. Kościerzyna

 

Karol I

Podmielowiec gm. Bodzentyn

Wiesława I

Łąkie gm. Skąpe

 

Wiesława I

Miłoszewo gm. Linia

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Lniska gm. Żukowo

 

Wiesława I

Zator gm. Puszcza Mariańska

Agnieszka 7x6 (indywidualne przeróbki)

Lubogoszcz gm. Sława

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Garbicz gm. Torzyn

Janek II

Mierzeszyn gm. Trąbki Wielkie

 

Franek 12x8

Maczki gm. Sosnowiec

Wiktor I

Gdańsk

 

Wiesława IV

Czarlina gm. Kościerzyna

Janek II z garażem

Trąbki Wielkie

 

Dworek Kaszubski Mały (indywidualne przeróbki)

Masłowice Trzebiatowskie gm. Tuchomie

Agnieszka 8x7 (indywidualne przeróbki)

Sominki gm. Studziennice

 

Wiesława I

Niesiołowice gm. Stężyca

 

Kontakt


 

Wyszukaj swój dom

Metraż m2
Cena od do tys. zł
szukaj

 

Znajdź swój wymarzony dom

 

A może szukasz?

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: 58 687 66 18 tel.kom: 664 492 169 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.