Referencje [11 / 21]

A. M. Chmielarczyk

Naszym zdaniem godny podkreślenia jest bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i fachowość pracowników firmy SENDOM, którzy służyli i nadal służą swoją wiedzą i pomocą praktycznie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Bogusław Gołuński

Realizacja całego zlecenia przebiegała wzorcowo. Podkreślić należy doskonały kontakt z wykonawcą, wyjątkową dbałość o klienta i realizowanie jego oczekiwań. Rekomenduję firmę SENDOM jako solidną, wiarygodną i w pełni profesjonalną.

R. R. Ćwiklińscy

Firma solidnie i błyskawicznie (5 dni) postawiła nasz wymarzony domek. Jest funkcjonalny, wykonany starannie z drewna dobrej jakości.

A. Gaworski

Rekomenduję firmę Sendom jako godnego polecenia wykonawcę domów szkieletowych. Sendom jest to firma solidna, wiarygodna i zdecydowanie profesjonalna.

Magdalena Krupa

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jak również z wykonania usługi, a przede wszystkim z rzetelności tej Firmy. Dom jest powiększony garażem, przez co zyskaliśmy dodatkowe pomieszczenie, pokój 27 m2. Nie było problemu z wykonawstwem zmiany projektu, a co najważniejsze cena po zmianie nie była w ogóle wygórowana.

Andrzej Maciejczyk

Firma SENDOM dysponuje bardzo dobrą ekipą pracowników, którzy swoje prace wykonywali z należytą starannością, dbając jednocześnie o czystość w miejscu ich pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą Sendom i szczerze polecamy wszystkim zainteresowanym jej usługami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.