Referencje [14 / 21]

M. Bagińska-Gużewska

"Jestem skłonna pochwalić brygadę wykonującą montaż za fachowość i rzetelność..."

B. P. Sieliwończyk

"Cierpliwość przy ustalaniu szczegółów, profesjonalizm, bardzo dobra, momentami wręcz doskonała organizacja placu budowy, sprawna koordynacja pracy kolejnych ekip – z tym spotykaliśmy się przez cały okres budowy..."

J. Galik

"Wysoka jakość wykonania oraz terminowość przekonały mnie, by zlecić dodatkowe prace polegające na doprowadzeniu domu do stanu "deweloperskiego". Dodatkowe prace również przebiegały bardzo sprawnie i terminowo..."

A. Buczyński

"Firma SENDOM okazała się firmą bardzo solidną i uczciwą. Współpraca z firmą SENDOM była wzorowa..."

D. Ostrowski

"Firma SENDOM jest firmą, którą polecam innym inwestorom. Dodatkowo dodam, że właściciel Firmy, jak i jego pracownicy zawsze bardzo chętnie służyli poradą w okresie wykonywania przeze mnie we własnym zakresie części prac wykończeniowych na piętrze domu..."

B. P. Kamińscy

"Doświadczenie w przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę SENDOM jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta..."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.