Referencje [3 / 21]

Zyta i Andrzej Wańscy | 03.08.2017

Tegoroczny urlop był dla nas i dla naszej rodziny wyjątkowy. Dlaczego? Bo spędziliśmy go w moim domku, który zbudowała firma SENDOM. Jest to domek typu Karol I. Zbudowany został według projektu, bardzo starannie, zgodnie z najnowszymi technologiami. Jest opowiednio docieplony, więc nawet w chłodne dni nie odczuwaliśmy tego, a w upalne dni panował w nim miły chłód. Nie znalazłem żadnych usterek i spotkałem się ze zrozumieniem, kiedy proponowałem w trakcie realizacji pewne zmiany, np. okno dachowe czy poręcz przy schodach.

czytaj więcej

Julita i Grzegorz Stoltman | Stężyca 14.07.2017

Polecamy firmę SENDOM!!!

Buduje solidnie, rzetelnie i w przystępnej cenie piękne domy drewniane. Fachowe i szybkie wykonanie domu w miłej i bezstresowej atmosferze. Mieszkamy już prawie rok w przytulnym domu Wiesława III i cieszymy się, że podjęliśmy decyzję o takim domu i z tej firmy (nasi goście również podziwiają ten dom).

Pozdrawiamy Julita i Grzegorz

czytaj więcej

Anna i Krzysztof Belińscy | 17.05.2017

Dom buduje się najczęściej raz w życiu i nam też się to wydarzyło. Wybraliśmy firmę SENDOM. W jej nazwie zawarta jest treść; kto nie śni o domku a potem chce ten sen zrealizo- wać. Tak było też z nami.

Po wizycie w siedzibie firmy SENDOM, wiedzieliśmy że dobrze trafiliśmy. Miła i rzetelna obsługa pracowników utwierdziła nas w tym przekonaniu. Jeszcze na początku w fazie ustalania szczegółów projektu, byliśmy miło zaskoczeni otwartością i elastycznością firmy na nasze sugestie i zmiany w projekcie.

czytaj więcej

Joanna i Jarosław Wasij | Sielsko 14.05.2017

Wybudowany domek Agnieszka V.

Zdecydowaliśmy się na firmę SENDOM między innymi po przeczytaniu właśnie takich referencji :) Dla nas podstawą było to, że nie możemy sami prowadzić i ustalać terminów wchodzenia na budowę poszczególnych ekip na danym etapie budowy.
Organizacja budowy i wymiana pracowników była bardzo sprawna.
Prace wykonane sprawnie i dokładnie.

czytaj więcej

Irena i Marian Ryczko

Z przyjemnością rekomendujemy Firmę SENDOM Pana Seweryna Mazura, jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań budowlano – wykończeniowych. Dużym wyróżnieniem dla tej Firmy są: doświadczona kadra, potencjał techniczny i duża zdolność organizacyjna, które to w konsekwencji gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.

czytaj więcej

Rafał Pęczek

Na początku chciałbym oficjalnie i serdecznie podziękować za Państwa usługi. Dziękuje za współpracę oraz w pełni doceniam jakość, pomysł i projekt naszego domu. Ponieważ sam pracuje w branży budowlanej w pełni doceniam możliwość osiągnięcia porozumienia.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.