Referencje [4 / 21]

Dorota Bilińska

Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ FIRMIE SENDOM Za wybudowanie mojego wymarzonego domu w stanie surowym zewnętrznie zamkniętym w super tempie i godnym polecenia solidnym wykonaniu !! Wszystkie Moje oczekiwania na etapie: podpisania umowy, projektowania , wykonania prac ,usuwania usterek zostały spełnione.

czytaj więcej

Krzysztof Sarnowski

Zgodnie z zawartą Umową z dnia 9.05.2015r firma SENDOM - domy drewniane Seweryn Mazur z siedzibą w Starej Kiszewie ul. Partyzantów 10c podjęła się budowy domku letniskowego drewnianego Karol 1 w okresie IV i V 2016r. Wszystkie uzgodnienia w zakresie umowy i szczegółów technicznych prowadził Pan Wiktor. Godne podkreślenia na tym etapie była przyjazna atmosfera oraz kompetentne doradztwo.

czytaj więcej

Dariusz Paliczka

Niniejszym udzielam pozytywnych referencji firmie SENDOM za wykonaną budowę domu jednorodzinnego typu Agnieszka XI. Kontakt z firmą SENDOM uważam za dobry, jakość obsługi jako pozytywną, ekipę budowlaną za sprawną, fachową i bardzo sympatyczną.

czytaj więcej

Joanna Dudzińska

Dom – malowniczy i klimatyczny, nie da się przejść obok niego bez zachwytu. Co chwilę słyszymy : „jaki piękny macie Państwo dom, i te okiennice...”

Dział handlowy – świetny, profesjonalny kontakt, szybka reakcja i elastyczność w razie potrzeby. Ekipy wykonujące – nasze największe zaskoczenie, szybcy, sprawni, bezproblemowi i przesympatyczni, wszyscy po kolei.

czytaj więcej

Zbigniew Janowski

W kwietniu 2016r, spełniło się nasze marzenie. Stanął Nasz Dworek Kaszubski!!!. Od momentu podpisania umowy odliczaliśmy każdy dzień do przyjazdu ekipy z Sendomu, a kiedy już to nastąpiło, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Z dnia na dzień podziwialiśmy ich tempo i kunszt pracy.

czytaj więcej

Eliza Iwanejko Papillon

Budowa domu to wielkie wyzwanie dla osoby bez żadnego doświadczenia, któtra robi to pierwszy raz i nie ma możliwości asystować przy pracach. Wybór firmy SENDOM pozwolił zrealizować dom naszych marzeń, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wymarzyliśmy dom w tej postawi i przez kilka lat szukaliśmy firmy, która by się podjęła jego realizacji. Wszystkie prośby o indywidualne wykończenia i przeróbki, wychodzące poza projekt oryginalny, zostały uwzględnione i zrealizowane bez zbędnych pytań. Dla firmy SENDOM inwestor nie musi być specjalistą budowlanym, posługującym się fachowym językiem, żeby zrozumieć jego wizję. Efekt końcowy przekroczył nasze oczekiwania.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.