Referencje [5 / 21]

Grzegorz Plewa

Ogromne podziękowania dla Firmy Sendom i dla wszystkich „ekip” z tej Firmy, które w 2015 roku przewinęły się przez plac budowy w naszym pięknym mieście i w ekspresowym tempie uszczęśliwili naszą 7mio osobową rodzinkę nowym, wspaniałym, przecudownym miejscem do zamieszkania, gdzie wreszcie każdy ma swój własny kącik.

czytaj więcej

Małgorzata i Wojciech Kuczyńscy

Od roku jesteśmy właścicielami wspaniałego ,drewnianego domu całorocznego Agnieszka IX. Wybierając firmę SENDOM Domy Drewniane na wykonawcę naszej inwestycji kierowaliśmy się opiniami znalezionymi w Internecie i spostrzeżeniami właścicieli już wybudowanych domów.

Realizacja budowy przebiegała sprawnie, terminowo, z dużą dbałością o szczegóły. Pracownicy byli otwarci na wszystkie nasze uwagi, a jesteśmy dość wymagającymi inwestorami. Organizacja pracy na terenie budowy była warta naśladowania .

czytaj więcej

Katarzyna i Konrad Zaraś

Serdecznie dziękuje firmie SENDOM Seweryn Mazur z siedzibą ul Partyzantów 10c 83-430 Stara Kiszewa za pracę przy Budowie domu Agnieszka IX w miejscowości Grady k. Leszna

Za sprawą właściwie dobranej kadry pracowniczej posiadającej wszelkie kwalifikacje realizacja budowy przebiegała prawidłowo, co pozwala nam polecić firmę SENDOM Sewery Mazur jako solidnego i godnego zaufania partnera. Firma ta z pełnym profesjonalizmem i bardzo sprawnie zbudowała nam piękny dom.

Justyna i Dawid Kołodziejscy

Serdeczne podziękowania dla Pracowników firmy SENDOM którzy w ciągu kilku miesięcy wybudowali nasz wymarzony dom jednorodzinny.

Z przyjemnością możemy zarekomendować Firmę SENDOM jako solidną, sumienną i godną zaufania. Załoga wykazała się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem (przesympatyczna drużyna) na każdym etapie budowy. Prace przebiegały bezproblemowo , zadbany był każdy szczegół.

Jolanta Nejman

Polecam gorąco usługi firmy SENDOM wszystkim marzącym o pięknym, drewnianym domu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z doskonałej jakości materiałów jak i współpracy z wykonawcami na poszczególnych etapach budowy. Byłam osobiście świadkiem spektakularnego widowiska powstania domu w przeciągu zaledwie dwóch dni.

Dziękuję wszystkim pracownikom SENDOMU za wspaniałą, rzetelną pracę i spełnienie mojego marzenia o pięknym domu.

czytaj więcej

Dorota Cielas i Marcin Zapłatyński

Ostoja naszego odpoczynku miała być perfekcyjna. Dom cudownie położony, ale przede wszystkim funkcjonalny i piękny. Wiedzieliśmy, że to będzie trudne do wykonania, bo mieszkamy w mieście oddalonym od naszego domku o kilkadziesiąt kilometrów. Jak zatem dopilnować budowy? Jak patrzeć na ręce firmie budowlanej, rozliczać ją na bieżąco i korygować błędy? Okazało się to prostrze niż przypuszczaliśmy, a nasze obawy zniknęły tuż po rozpoczęciu pracy przez firmę SENDOM. Otóż wcale nie musieliśmy tego robić!

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.