Referencje [6 / 21]

Jagoda i Dariusz Herman

W 2015 roku spełniło się nasze marzenie o własnym domu. Pracownicy firmy SENDOM wybudowali dom bardzo sprawnie, wykazując się przy tym fachową wiedzą i profesjonalnym wykonaniem. Według opinii sąsiadów mamy teraz najładniejszy dom w okolicy – Dworek Kaszubski Mały.

czytaj więcej

J.M. Mikołajczyk

Niniejszym listem, pragniemy Pańsku zarekomendować firmę SENDOM, z siedzibą w Starej Kiszewie, jako przedsiębiorstwa godnego zaufania i w pełni zasługującego na miano firmy otwartej dla klientów, profesjonalnej i doświadczonej.

czytaj więcej

Ania, Daniel i Nikodem

Długo szukaliśmy domu dla siebie. Takiego, który spełni masze marzenia i sprawi że będziemy czuli się w nim od początku "jak u siebie". Wiedzieliśmy że nie chcemy domu murowanego - nie przemawia do nas ta technologia. Dom z bali z kolei byłby lekka przesadą. Takie domy są piękne ale ich wyjątkowy charakter nie pasuje naszym zdaniem do każdego krajobrazu. Dom "góralski" pod Wrocławiem? Byłoby to co najmniej śmieszne.

czytaj więcej

Krzysztof K.

Referencje budowy domu szkieletowego od Pana Krzysztofa

W marcu 2015 roku zgodnie z wcześniej zawartą umową przybyli z Sendomu murarze, by rozpocząć budowę piwnicy pod dom Wiesława VI w Łężeczkach koło Pniew. Każda następna ekipa pojawiała się na placu budowy zgodnie z harmonogramem.

czytaj więcej

A. J. Pomarańscy

Jako, że mamy doświadczenie w branży budowlanej z czystym sumieniem możemy polecić firmę SENDOM jako dostawcę wymarzonego domu dla każdego. Wybór domu drewnianego pozwala zaoszczędzić czas przy realizacji budy. Nam od postawienia pierwszej ściany do wprowadzenia zajęło to dokładnie 4 miesiące. Przy budownictwie tradycyjnym jest to nie możliwe.

czytaj więcej

G. Jankowska

Prace zostały wykonane rzetelnie, fachowo, terminowo, sumiennie. Jestem pełna podziwu dla zaangażowania, lojalności i uczciwości w wykonaniu swoich obowiązków dla pracowników Firmy SEN DOM DOMY DREWNIANE SEWERYN MAZUR.

czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.