Referencje [8 / 21]

M. J. Korzeniowscy

Polecam firmę Sendom za terminowość i jakość wykonania domu  rekreacyjnego o konstrukcji szkieletowej i co istotne za bieżący nadzór nad wykonawstwem robót.

J. K. Wierszyło

Pragniemy serdecznie podziękować firmie SENDOM za zbudowanie dla nas wspaniałego całorocznego domu letniskowego w Żukówku. Państwa znajomość sztuki budowlanej, elastyczność, adaptacja do potrzeb klienta oraz co niezmiernie ważne - jakość użytych materiałów są na najwyższym poziomie.

K. W. Skwierawscy

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Sendom Seweryn Mazur za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie domu jednorodzinnego w konstrukcji szkieletowej - model "Dworek Kaszubski 12x8 z garażem".

J. Kutkowska

Życzyłabym każdemu inwestorowi, aby trafił na taką firmę wykonawczą.

J. Kucińska

Wszystkie prace budowlane oraz wykończeniowe wykonane zostały z wielką starannością i na najwyższym poziomie, a my z podziwem obserwowaliśmy perfekcyjną organizację placu budowy oraz doskonałą koordynację pracy.

Mariusz Krzoska

Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Sendom jako godnego polecenia wykonawcę domów szkieletowych. Jest to firma wiarygodna, solidna i w pełni profesjonalna.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.