Referencje [9 / 21]

S. P. Wędrychowicz

Prace przebiegły, pomimo zimowych warunków, bardzo sprawnie i z ich przebiegu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom powstał w przeciągu 5 dni. Ekipa budowlana była bardzo profesjonalna, zgrana i - co było widać - lubi swoją pracę.

Luchowscy

Wspaniała Firma, wszystko wykonane w terminie bez problemu i solidnie. Mieszkam już rok w domu budowanym przez Sendom, jestem bardzo zadowolona. Polecam tę firmę z całego serca, wspaniali właściciele zawsze służący pomocą i radą.

P. Krampichowski

Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę Sendom jako godnego polecenia wykonawcę domów szkieletowych.

Sławomir Gaul

Życzyłbym każdemu inwestorowi, aby trafił na taką firmę wykonawczą. I jeśli ktoś szuka wykonawcy domu w technologii lekkiego szkieletu drewnianego, to proponuję kontakt z firmą Sendom Domy Drewniane ze Starej Kiszewy.

K. J. Sikorscy

Usłyszeliśmy bardzo pozytywną opinię na temat jakości wykonania i solidności firmy. W czerwcu 2010  roku podpisaliśmy umowę na budowę drewnianego domku, który został wybudowany zgodnie z ustaleniami co do terminu i czasu budowy. Wszelkie ustalenia zawarte z panami Sewerynem i Karolem Mazurem odnośnie budowy i szczegółów wykończenia naszego domku zostały wypełnione w całości.

E. Hilarowicz-Pacanowska

Wybierając firmę do realizacji, kierowałam się głównie bogatą ofertą, dobrą jakością i dbałością o szczegóły wykonania. Wybrałam firmę Sendom, która w 100% spełniła moje oczekiwania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.