Referencje [10 / 21]

E. R. Zajko

Możemy polecić współpracę z firmą Sendom każdemu zainteresowanemu budową domu w technologii szkieletowej. Posiadają potrzebną do tego wiedzę, doświadczenie i zasoby. Współpraca z firmą Sendom opiera się na partnerskim podejściu do klienta, a nie sztywnym respektowaniu punktów umowy. Przez cały okres realizacji naszego domu mogliśmy liczyć na pomoc właścicieli i pracowników firmy Sendom.

M. Dymarski

Chcemy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Firmę SENDOM DOMY DREWNIANE. Podstawą kontaktów z Firmą jest rzetelność i fachowość oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby Klienta.

A. Skrucha

Firma ta posiada zdecydowanie najlepszą ofertę w Polsce pod względem rozwiązań funkcjonalnych, konstrukcyjnych oraz walorów architektonicznych oferowanych budynków drewnianych.

S. Gajewski

Niniejszym  potwierdzam wysoką jakość prac budowlanych przeprowadzonych przez firmę SENDOM Domy Drewniane Seweryn Mazur w zakresie budowy budynku mieszkalnego.

M. R. Tymańscy

Nasz dom powstał tak szybko, że nie zdążyliśmy odczuć trudów budowy. Zdecydowaliśmy, że budowę naszego domu od samego projektu do końca robót powierzymy firmie. To była słuszna decyzja!

B. Stawski

Życzyłabym każdemu inwestorowi, aby trafił na taką firmę wykonawczą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.