Referencje - J.M. Mikołajczyk

23.05.2016

Niniejszym listem, pragniemy Pańsku zarekomendować firmę SENDOM, z siedzibą w Starej Kiszewie, jako przedsiębiorstwa godnego zaufania i w pełni zasługującego na miano firmy otwartej dla klientów, profesjonalnej i doświadczonej.

Nasz sen … o marzeniach sprzed lat, budowy domu z tradycjami, pełnego ciepła i miłości, rozpoczą się gdy ujrzeliśmy propozycje domów drewnianych firmy SENDOM. Już wtedy wiedzieliśmy, że to jest ten jedyny, wymarzony … i niepowtarzalny.

Nasza współpraca nawiązała się już przy pierwszym spotkaniu i przedstawicielami firmy SENDOM, w ich siedzibie. Profesjonalne podejście do klientów, bogata oferta usług, doradztwo i klimat, jaki firma potrafiła stworzyć dla zainteresowanych sprawiło, iż następne spotkanie zaowocowało podpisaniem umowy na postawienie domu, w dogodnym dla stron terminie. Uzgadnianie warunków umowy następowało w spokojnej atmosferze, przy profesjonalnym zaangażowaniu doradców firmy, z pełną i rzetelną informacją na temat poszczególnych produktów, które można było zastosować w odniesieniu do oczekiwać klienta, terenu budowy i różnych nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.