Referencje - Krzysztof K.

16.05.2016

Referencje budowy domu szkieletowego od Pana Krzysztofa

W marcu 2015 roku zgodnie z wcześniej zawartą umową przybyli z Sendomu murarze, by rozpocząć budowę piwnicy pod dom Wiesława VI w Łężeczkach koło Pniew. Każda następna ekipa pojawiała się na placu budowy zgodnie z harmonogramem.

Profesjonalizm każdej z nich był dla mnie wielkim, miłym zaskoczeniem. Mam w tym względzie pewne doświadczenie, ponieważ 15 lat wcześniej mój pierwszy dom budowała jedna z poznańskich firm developerskich, oddając go z ponad półrocznym opóźnieniem i z różnymi usterkami, które do dzisiaj nie zostały przez nich usunięte. Zupełnie inaczej wyglądała współpraca z firmą Sendom. Tu, prócz nieskazitelnej punktualności oraz precyzji wykonawczej pottaflli również na bieżąco, fachowo doradzać i wprowadzać drobne zmiany ulepszające komfort domu. Drobne usterki jakie są nieuniknione przy budowie, były sprawnie usuwane przęz firmowy serwis. Tu chciałbym gorąco podziękować Panu Józkowi i jego ekipie. Ich empatia zrobiła na mnie olbrzymie wrazenie. Dziękuję Panu Wiktorowi Mazurowi, który opiekował się budową domu, znosząc przy tym moje nie zawsze sensowne budowlane zachcianki. Dziękuję wszystkim stawiającym mój piękny domek! Jeżelt za kilkanaście lat podejmę decyzję - co jest bardzo prawdopodobne - budowy nowego domu, to na pewno was o to poproszę.

Z życzeniami dalszych wspaniałych firmowych sukcesów.

wszystkie porady

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.