Zalety domów drewnianych

 

TRWAŁOŚĆ
Nasze domy wykonywane są z wysokiej jakości drewna suszonego komorowo, przez co wyróżnia je znakomita jakość i trwałość konstrukcyjna. Stosujemy importowane drewno – klejone na mikrowczepy, o 16 % wilgotności. Całą konstrukcję wzmacnia sprawdzony system łączenia SPAX.

SZYBKOŚĆ
Dzięki stosowanej przez nas technologii, czas montażu domu został ograniczony do minimum -  w zależności od wielkości oraz charakteru konstrukcji, budowa trwa od kilku do kilkunastu dni roboczych.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Produkowane przez nas drewniane domy są wysoce energooszczędne i w zależności od grubości konstrukcji ścian zewnętrznych posiadają znakomity współczynnik termoizolacyjności od 0,3 W/(m²xK) dla budynków letniskowych do 0,13 W/(m²xK) dla domów całorocznych (normatywny współczynnik ściany w budynkach energooszczędnych). O energooszczędności decyduje też wełna mineralna (20 cm+5 cm na stelażu metalowym), drewniane okna (szyba 1,0), ocieplane, drewniane drzwi i znakomity fundament.

EKOLOGIA
Do produkcji używamy materiałów w pełni ekologicznych, czyli sprzyjających środowisku i zdrowiu mieszkańców. Odeszliśmy od niezdrowych standardów budownictwa jak papa czy płyty OSB. Zamiast tego stosujemy wyłącznie materiały ekologiczne, energooszczędne i dyfuzyjne (AHI ROOFING, wełna mineralna, płyta Fermacell). Daje to wspaniały mikroklimat wewnętrzny, charakterystyczny jedynie dla domów drewnianych! Tylko takie materiały zapewniają pełną wentylację ścian, co pozwala na oddychanie pełną piersią i odpoczynek niezależnie od pory roku. W celu zabezpieczenia budynku i zwiększenia jego żywotności stosujemy wysokiej jakości impregnaty ekologiczne.

Wykonane przez derwi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011-2019 - SENDOM.pl
Ul. Partyzantów 10c, 83-430 Stara Kiszewa • tel: +48 512768060 fax: 58 687 66 18
Znalezienie odpowiedniego, wymarzonego domu bywa zajęciem niezwykle czasochłonnym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc. Dajemy Państwu do dyspozycji produkty najwyższej jakości. Całkowicie wykończone z zewnątrz, w dwóch wariantach wykończenia wnętrz: podstawowym i deweloperskim „pod klucz". Przykładamy szczególną wagę do detali, wykończeń nadających wyjątkowy charakter i styl.